Yayındayız
670 Gündür
Toplam Oyuncu
22343
Yeni Oyuncu
0
Toplam Ödeme
92043.44 TL.
Toplam Yatırım
157830.14 TL.
TÜM ÖDEMELER 1 ŞUBATA KADAR ERTELENMİŞTİR !!! **** SİSTEM AÇILMIŞTIR. BAZI ÜYELERİN HESAP GÜNCELLEMELERİ DEVAM ETMEKTEDİR GİRİŞ YAPAMAZLAR.**** KEÇİ SÜRESİNE GÖRE KAZANÇ SİSTEMİNE GEÇİLDİĞİ İÇİN TÜM LİMİTLER KALDIRILMIŞTIR ****

Giriş ve Kayıt

Kayıt Ol

Hemen Kaydol ve bir adet keçi hediyesi kazan !..

keciler.net Kullanıcı Sözleşmesi


İş bu sözleşmeye göre; keciler.net adresi ve keciler.net markası, Antalya Düden Vergi Dairesi'ne, 0180278826 Vergi No ile kayıtlı olan, Akhan Teknoloji Yazılım Bilgisayar Şirketi'nin (Akhan Teknoloji olarak anılacaktır) malıdır ve onun tarafından işletilir.

İş bu sözleşmeye göre; sisteme para yatıran her üye (yatırımcı olarak anılacaktır); sistemde kaldığı ve sistemin açık olduğu süre boyunca, sisteme yatırdığı para miktarına göre belirlenmiş olan kazanç miktarını almaya hak sahibidir.

18 Yaşından küçüklerin sisteme kayıtlı olması ve yatırımda bulunması yasaktır. Reşit olma koşulları TCK m6/1-b fıkrasına göre esas alınmaktadır. Tespit edilmesi halinde, hesabının süresiz olarak kapatılacağını kabul etmiş sayılır.

Keciler.net yatırım ortaklığı sistemine kayıt olan bütün yatırımcılar bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Herhangi bir ihtilaf veya anlaşmazlık durumunda firmanın başvurusu sonucunda başsavcılığın belirleyeceği ticaret mahkemeleri yetkili kılınmıştır.

Madde 1-Taraflar; 1-)Taraflar arasında akdedilen (anlaşılan) keciler.net ve üyeleri arasında anlaşmaya bağlanan kullanım Şartları, gizlik politikasını ve iptal iade koşullarını kapsar.

Madde 2- Karşılıklı ödevler: Akhan Teknoloji'ye, keciler.net web sitesi yoluyla yatırım yapan hiçbir yatırımcı, sistemin kapatılması durumunda, hangi gerekçeyle olursa olsun, İptal-İade koşulları dışında başka bir hak talep edemeyeceğini, keciler.net web sitesine kayıt olduğu andan itibaren kabul etmiş olur.

Madde 3-Sorumluluk 1-)Akhan Teknoloji' nin sorumlulukları;
a) Akhan Teknoloji; yatırımcılardan toplamış olduğu parayı, ticari faaliyetlerde kullanacağını ve bu ticaretten elde ettiği kârın bir kısmını, yatırımcı sistemde kaldığı sürece, yatırımcıya ödemeyi taahhüt eder. Elde ettiği yatırımlarla, yürüteceği ticari faaliyetlerden zarar etmesi durumunda sorumluluk kabul etmez.
b) Akhan Teknoloji, keciler.net web sitesinde, belirlemiş olduğu kuralları, yatırımcıya sunulan kazanç oranlarını, keçi fiyatlarını, saatlik üretilen litre süt miktarını, belirlenen limitleri, diğer keçi ayrıntılarını ve sistem parası olarak sayılan KP (KeçiPara) değerini değiştirme hakkına sahiptir.
c) Akhan Teknoloji, yatırımcısının barınma güvenliğini (web siteden aldığı kullanıcı ismini ve şifresini) korumayı taahhüt eder, ancak yatırımcı tarafından yapılan bir hata yüzünden hesabın çalınması, kaybolması durumunda hesabın kapatılmasını, kullanılamayacağını veya bu konuda destek vermeyeceği hakkını saklı tutar.

Madde 4-Gizli bilgi; 1-)Akhan Teknoloji, site üzerinden yatırımcıların kayıt olmak için kullandığı gizli ve özel bilgileri başkasıyla paylaşmamayı taahhüt eder.

Madde 5-Kullanıcı ödevleri; 1-)keciler.net web sitesine kaydolan bütün yatırımcıların belirli ödevleri vardır ve site yönetimi, bu ödevleri ihlal eden yatırımcıları sistem den süreli veya süresiz uzaklaştırma hakkını saklı tutar.
a-)Herhangi bir program kullanımından veya teknik açıktan doğan haksız kazanç durumunun belirlenmesinde,
b-)Sitenin, resmi sosyal medya hesaplarından ve resmi forumundan başka bir site hakkında reklam yapılması,
c-)keciler.net yöneticilerine veya sistemde kayıtlı olan yatırımcılara 125 sayılı TCK ve 267 sayılı TCK yasalarına göre belirlenen hakaret ve iftira,
d-)Yatırımcının birden fazla,yanlış, güncel olmayan, eksik veya başkasının bilgilerini verip sisteme kayıt olmaya çalışması veya hak talep etmesi

Madde 6-Para çekme; 1-)Akhan Teknoloji 'ye yaptığı yatırımlar sonucu elde edilen KP'yi (Sanal para birimi) kullanıcının kendi hesabına çekme koşulları ve şartları;
6-a-) Türk lirası veya isteğe bağlı olarak güncel kur hesaplamaları sonucunda Döviz olarak kendi kişisel hesabına veya gösterdiği herhangi bir firma hesabına para çekebilmesi,
6-b)Para çekme talepleri, sistemde kayıtlı isim ve soy ismiyle aynı olacak bir bankaya talep etmesi

Madde7- İptal iade koşulları;
1a-)keciler.net web sitesine yatırım yapan yatırımcılar ticaret kanunu yönetmeliğinin belirlemiş olduğu 14 gün ya da bazı özel durumlara göre 3 ay içinde cayma hakkını kullanarak, noter aracılığıyla kullanıcı sözleşmesinin ilgili hükümlerine uyulmadığını gerekçe göstererek cayma hakkını kullanabilirler.
1b-)Akhan Teknoloji yönetimi uygun gördüğü durumda kullanıcının sisteme yatırdığı toplam yatırım meblağının %30 hizmet bedelini düşerek kullanıcıya iade edip kullanıcının yatırım hesabını kapatabilir.
1c)Bu sözleşme ile ilgili olarak çıkabilecek bütün ihtilaflarda öncelikle bu sözleşme hükümleri, bu sözleşmede bulunmayan hükümlerde ise Türk Kanunları (Borçlar Kanunu, Türk Ticaret Kanunu vb.) uygulanacaktır
1d)İş bu sözleşmeden dolayı doğacak bütün ihtilaflarda Antalya Mahkemeleri ve İcra daireleri yetkilidir.

Madde 7-Sözleşme madde değişikliği koşulları;1-)
1a-)keciler.net yönetimi neden göstermeksizin sözleşme maddesinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
1b)Sistem den 6.madde ye göre para çekimi olduysa yatırımcı 7.maddenin b bendi hakkından feragat eder.

Madde 8-Sisteme zarar verme durumunda ;1-)
1a)Yatırımcı herhangi bir özel yazılım veya farklı bir şekilde sisteme zarar verdiği taktirde, Akhan Teknoloji hizmet veremediği zaman süresindeki tüm ticari kayıplarını ve oluşan iş yükü masrafını kullanıcıdan tazminat olarak alma hakkını saklı tutar.
1b)keciler.net web sitesinde kayıtlı yatırımcıların şifresini ele geçirerek veya başka yöntemlerle yatırımcıların oyun hesabına girerek, kendi hesabına para çeken kullanıcıdan, para çektiği her hesap için en az 2.000 (iki bin) TL olmak üzere oluşturduğu iş yüküne göre belirlenen tutarı ve çektiği tüm parayı yasal faizi ile birlikte Akhan Teknoloji 5 iş günü içerisinde eylemi gerçekleştiren kişiden tazminat olarak alma hakkına sahiptir.

keciler.net Kullanıcı Sözleşmesi