Yayındayız
670 Gündür
Toplam Oyuncu
22343
Yeni Oyuncu
0
Toplam Ödeme
92043.44 TL.
Toplam Yatırım
157830.14 TL.
TÜM ÖDEMELER 1 ŞUBATA KADAR ERTELENMİŞTİR !!! **** SİSTEM AÇILMIŞTIR. BAZI ÜYELERİN HESAP GÜNCELLEMELERİ DEVAM ETMEKTEDİR GİRİŞ YAPAMAZLAR.**** KEÇİ SÜRESİNE GÖRE KAZANÇ SİSTEMİNE GEÇİLDİĞİ İÇİN TÜM LİMİTLER KALDIRILMIŞTIR ****

Giriş ve Kayıt

Kayıt Ol

Hemen Kaydol ve bir adet keçi hediyesi kazan !..

Sık Sorulan Sorular

Soru: Oyun nasıl oynanıyor?
Cevap: Üye olduktan sonra 2 adet Tiftik keçisi değerinde 200 KC hediye olarak gelir. Bu keçilerden ürettiğiniz sütleri satarak daha yüksek üretimli keçiler alırsınız. Hesabınızdaki para 100 TL limite ulaştığında paranızı çekebilirsiniz. Yatırımsız ödeme alamazsınız. Para çekebilmek için en az 20 TL yatırmalısınız.

Soru: Kazandığım parayı nasıl çekerim ?
Cevap: Ödemelerimiz İninal, Papara ve Enpara üzerinden yapılmaktadır. Bu ödeme sistemlerinde işlem ücreti yoktur ve paranız herhangi bir kesintiye uğramaz.

Soru: Ne kadar kazanırım?
Cevap: Kazanç limitleri yaptığınız yatırıma göre değişmektedir. Yüksek yatırımlı hesaplar daha yüksek kazanca, daha kısa sürede sahip olurlar.

Soru:: Bu sistem bana nasıl para kazandırır?
Cevap:: Yatırımlarınız, hali hazırda yürüttüğümüz ticari faaliyetlerde değerlendirilir ve size kazanç olarak döner.

Soru:: Site kapanırsa paramı alabilir miyim?
Cevap:: Sitemiz uzun ömürlü olmak üzere yola çıkmıştır. Ticari faaliyet göstermekte olduğumuz için kapanması söz konusu değildir. Kapanması halinde yatırımlarınız geri ödenir.